با این میوه ها کاهش وزن داشته باشید …

با این میوه ها کاهش وزن داشته باشید …

۶ میوه تابستانی که باید برای کاهش وزن میل کنید !

تابستان زمان مناسبی برای کاهش وزن با کمک میوه های تابستانی است. خورشید درخشان تر می شود ، شما از صبح های تنبل زمستانی بسیار دور هستید و نیاز به کاهش وزن به طور طبیعی می آید. تابستان همچنین به صورت غیررسمی به عنوان فصول کاهش وزن شناخته می شود. فقط به این دلیل که در این دوره از سال ، به دلیل عکس گرفتن از ساحل در اطراف شناور ، انگیزه کاهش وزن بیشتر است.

تابستان ها  همچنین زمان بسیار خوبی برای درج میوه های رنگارنگ در رژیم غذایی خود است و به طبیعت اجازه می دهد کار خود را انجام دهد. میوه ها بهترین روش برای بارگیری از مواد مغذی شما هستند و از مزایای اضافی کاهش وزن ، پوست درخشان و افزایش میزان متابولیسم بهره مند می شوند.

متخصص تغذیه اصفهان هندوانه میوه تابستانی

هندوانه

این میوه پر از آب برای رنگ آمیزی صفحه و پالت ایده آل است. هندوانه به اندازه ۹۲٪ آب و مواد مغذی ضروری مانند ویتامین های A ، B6 ، C ، اسیدهای آمینه و فیبرهای غذایی حاوی مواد غذایی است.

خربزه 

این میوه متراکم ویتامین C یک گوهر پنهان است. یک وعده ی ماشکلون برای تعصبات کاهش وزن مفید است و باید آن را به عنوان یک میان وعده سالم در نظر گرفت. به دلیل عطر و طعم معمول آن ، برای افرادی که دندان شیرین دارند نیز مناسب است. 

متخصص تغذیه اصفهان آشنایی با خواص انبهانبه

پادشاه میوه ها برای کاهش وزن نیز مفید هستند! برخلاف تصور رایج ، انبه از نظر پکتین و مقادیر زیادی مواد مغذی دیگر مانند ویتامین های A ، C ، D و فیبرهای اساسی برای مبتلایان به یبوست گاها وجود دارد. حتی متخصصان تغذیه مشهور مانند Rujuta Diwekar از این مزایای میوه زرد حمایت کرده اند.

۵ خاصیت انبه که احتمالا نمی‌دانستید!


آناناس

آناناس میوه دیگری است که اغلب نادیده گرفته می شود. این میوه با الگوی زیبا فواید بسیاری از جمله خواص ضد التهابی ، ویژگی های ضد هضم و تقویت سوخت و ساز را به همراه دارد.

متخصص تغذیه اصفهان فوائد مصرف هلوهلو

این میوه نارنجی زرد باعث کاهش وزن ، سلامتی هضم ، پوست درخشان ، ایمنی مناسب و سم زدایی می شود. هلو ترکیبی ایده آل از ویتامین ها و مواد معدنی است و می توانید آنها را به روش های مختلفی در رژیم غذایی خود بگنجانید. می توانید آنها را به طور کامل بخورید یا آنها را برای آب معطر تازه سم زدایی اضافه کنید. همچنین می توانید آنها را در لرزش شیرها و اسموتی ها قرار دهید.

در فصل گرما مصرف هلو را فراموش نکنید! (فوائد مصرف هلو)


آلو

آلو میوه ای کم کالری است که سرشار از فیبرهای غذایی ، سوربیتول و ایاتاتین است. همه این مواد مغذی در کنترل فشار خون و رفع مشکلات هضم مانند یبوست کمک می کند. آلو همچنین از نظر شاخص قند خون کم است ، از این رو برای بیماران دیابتی که مایل به کاهش وزن هستند ایده آل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *