با کمک نوشیدنی افزایش وزن داشته باشید …

با کمک نوشیدنی افزایش وزن داشته باشید …

نوشیدنی برای کمک به افزایش وزن

اکثر برنامه های تمرینی و تغذیه حول محور افزایش وزن کمک می کنند ، اما برخی از افراد با مشکل روبرو هستند. اگر در تلاش هستید که وزن اضافه کنید ، خوردن مقادیر زیاد غذا می تواند دشوار باشد ، اما کالری مایع به شما کمک می کند . 

اگر متابولیسم سریع دارید و قادر به افزایش وزن نیستید ، می توانید از غذای بیشتری از یک فرد متوسط ​​لذت ببرید. این می تواند لذت بخش باشد مگر اینکه احساس کنید بیش از حد لاغر هستید.

وقتی تصمیم گرفتید که زمان افزایش وزن باشد ، گزینه های مختلفی وجود دارد. اولین و سالم ترین غذا خوردن غذاهای کامل بیشتر است. خوردن گوشت های بدون چربی مانند مرغ و ماهی ، میزان پروتئین شما را افزایش می دهد. برنج ، نان و ماکارونی تعداد کربوهیدرات شما را افزایش می دهد. آووکادو و آجیل باعث افزایش چربی شما می شوند و باید در لیست غذاهای افزایش وزن خود زیاد باشند ، زیرا چربی از نظر کالری متراکم است.

این مواد غذایی به طور کلی سالم تلقی می شوند ، زیرا با کمترین فرآوری و حاوی ویتامین ها ، مواد معدنی و فیبر هستند. تنها مشکل این است که برای به دست آوردن وزن ، خوردن کافی از این غذاها دشوار است. به یاد داشته باشید که برای افزایش وزن باید کالری بیشتری نسبت به سوزاندن خود بخورید ، بنابراین باید روزانه میزان غذایی که می خورید را افزایش دهید.

با این وجود ، خوردن مواد غذایی سرشار از فیبر است و حاوی ویتامین ها و مواد معدنی دیگری مانند میوه و سبزیجات می تواند باعث افزایش وزن شود. چیزهایی مانند فیبر ، چربی و پروتئین موجود در مواد غذایی برای هضم بدن برای شما نسبتاً دشوار است. این می تواند مدتی طول بکشد تا یک وعده غذایی سالم که حاوی غذاهای فیبری ، غنی از پروتئین و چربی است ، هضم شود.

متخصص تغذیه اصفهان با کمک نوشیدنی افزایش وزن داشته باشید ...

نوشیدن کالری

خوردن بیشتر ممکن است غیرممکن به نظر برسد. این زمانی است که شما به کمک نیاز دارید. شیر شکلات جایگزین مکمل ها و پودرها است و راه حلی برای اینکه کالری بدست بیاورید . طبق اطلاعات بانک اطلاعات محصولات غذایی  ، یک لیوان شیر ۲ درصد شکلات ۱۹۹ کالری دارد. همچنین دارای ۱۰ گرم پروتئین ، ۵ گرم چربی و ۲۹ گرم کربوهیدرات است. شامل سه ویتامین مختلف و چهار ماده معدنی نیز هست.

شیر شکلات فقط نوشیدنی بچه ها نیست. این می تواند به عنوان یک افزایش دهنده وزن و حتی یک مکمل بهبودی استفاده شود. یک مطالعه ژوئیه ۲۰۱۸ که در Review Press منتشر شد ، بازیکنان تنیس را بعد از مسابقه مکمل شیر شکلات قرار دادند. آنها دریافتند که شیر شکلات زمان بهبودی ورزشکاران را سرعت می بخشد ، که می تواند هنگام انجام مسابقات برگشت به عقب کمک کند.


با نوشیدنی های پر کالری آشنا شوید : 

اسموتی تابستانی هندوانه

طرز تهیه اسموتی سان شاین ، خوشمزه چاق کننده

اسموتی شکلاتی برای افزایش وزن و حجم عضله ها


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *