۱۱ میوه کاهش وزن آبرسان برای تابستان

۱۱ میوه کاهش وزن آبرسان برای تابستان

۱۱ میوه تابستانی که برای کاهش وزن و آبرسان مناسب هستند . 

میوه های تابستانی بهترین میوه های آبرسان  برای کاهش وزن هستند که در طول سال دریافت می کنیم. میوه های تابستانی هم طعم دارند و هم شگفت انگیز به نظر می رسند . 

بیشتر میوه های تابستانی را می توان به راحتی در رژیم غذایی سالم گنجانید تا بتوانید وزن خود را کاهش داده و احساس انرژی و آبرسانی کنید. در اینجا برخی از بهترین میوه ها برای کاهش وزن و هیدراتاسیون وجود دارد.

متخصص تغذیه اصفهان با این میوه ها کاهش وزن داشته باشید ...۱ – ۱ – هندوانه : باید بهترین دوست شما باشد. آنها پر از آب و فیبر هستند که برای رژیم غذایی شما عالی هستند. آب شما را هیدراته نگه می دارد و الیاف فیبر باعث هضم غذا می شوند. هندوانه ها نیز بسیار شیرین هستند و طعم شیرین آنها باعث تقویت روحیه شما می شود. 
متخصص تغذیه اصفهان خاصیت انبه۲ – ۲ – انبه : مانند آنچه مردم فکر می کنند انبه واقعاً سالم هستند. آنها سرشار از ویتامین های A ، B و C و مواد معدنی مانند پتاسیم هستند. آنها کالری کمی بالایی دارند ، بنابراین می توانید آن را با دقت و با کنترل بیشتر بخورید. آنها بسیار آبرسان هستند . 

متخصص تغذیه اصفهان میوه طالبی ۳ – ۳ – گرمک و طالبی :  دارای ویتامین A و C هستند و آب زیادی دارند که آنها را به یک میان وعده آبرسان و طراوت بخش و حتی صبحانه تبدیل می کنند.

متخصص تغذیه اصفهان گیلاس۴- ۴ ۴ – گیلاس : یکی از میوه های مورد علاقه مردم در تابستان است. به رنگ غنی آنها و آن طعم شیرین آسمانی فکر کنید. آنها سرشار از آهن و ویتامین B هستند و منبع خوبی از قند و فیبر نیز محسوب می شوند. آنها به عنوان یک میان وعده و دسر کامل حساب می کنند.

متخصص تغذیه اصفهان میوه زرد آلو۵ – ۵ – زردآلو : برگهای زردآلو برای پوست شما مناسب هستند زیرا سرشار از ویتامین A و C هستند. فیبرهایی نیز دارند و همچنین طعم عالی دارند. 

متخصص تغذیه اصفهان هلو میوه تابستانی۶ – ۶ – هلو : ویتامین های A ، C و منیزیم دارد که برای فعالیت های حیاتی ما بسیار مهم است. می توانید آن را در سالاد میوه ای با سیب و ماست میل کنید یا یک اسموتی سرد درست کنید. 
متخصص تغذیه اصفهان فایده انگور۷ – ۷ – انگور :  یک ابر عالی شگفت انگیز است. آنها سرشار از منیزیم ، ویتامین C و ویتامین B هستند. همچنین منبع خوبی از قند طبیعی هستند. اگر می خواهید سالم بمانید می توانید آنها را ۲ بار در هفته بخاطر داشتن قند مصرف کنید.

۸ – زغال اخته : حاوی پتاسیم ، منیزیم ، ویتامین C ، ویتامین A و ویتامین B است. آنها برای همه چیز عالی هستند. می توانید آن را به عنوان میان وعده میل کنید ، یک مربای بدون قند را با آن درست کنید و آنها را با ماست میل کنید. 
متخصص تغذیه اصفهان آشنایی با رژیم غذایی در فصل تابستان۹ – ۹ – توت فرنگی : برای کاهش وزن مفید است ، آنها بسیار سرشار از ویتامین C ، فیبرهای غذایی و ویتامین B هستند. با استفاده از آنها می توانید شگفت انگیز ترین اسموتی یا ماست یخ زده را تهیه کنید. شما می توانید آنها را به عنوان یک میان وعده سالم میل کنید.

متخصص تغذیه اصفهان آلو۱۰ – ۱۰ – آلو سرشار از پتاسیم و ویتامین C هستند. همچنین منبع خوبی از فیبر هستند. می توانید آن را با یک صبحانه سبک یا به عنوان میان وعده با ماست میل کنید.

متخصص تغذیه اصفهان آناناس۱۱-  ۱۱ – آناناس بهترین میوه برای کاهش وزن ، پر از ویتامین C و فیبر است. آنها از نظر رژیم غذایی مناسب هستند و شما می توانید از خوردن آن یا نوشیدن آب آناناس که بسیار سالم و فوق العاده آبرسان است لذت ببرید. 


مطالب پیشنهادی مرتبط : 

آشنایی با خواص زردآلو میوه خوشمزه تابستانی

نکاتی مهم برای بهبود تغذیه در فصل تابستان

سالاد تابستانی (غذایی مغذی و سالم فصل تابستان)


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *