سالم ترین راه برای خوردن کره بادام زمینی

سالم ترین راه برای خوردن کره بادام زمینی

بررسی سالم ترین راه برای خوردن کره بادام زمینی

در این مقاله از سایت دکتر رضا اطمینانی متخصص تغذیه اصفهان سالم ترین راه برای خوردن کره بادام زمینی را مورد بررسی قرار دهیم. اگرچه کره بادام زمینی کالری زیادی دارد ، اما هنوز هم برای بدن انسان فواید زیادی دارد مانند جلوگیری از سرطان ، رفع یبوست ، سرشار از آنتی اکسیدان است ، به کاهش سطح کلسترول و خیلی موارد دیگر کمک می کند. بنابراین ، من این سه روش سالم را برای شما فراهم کردم که می توانید کره بادام زمینی بخورید. از آن سود ببرید و از مضرات آن جلوگیری کنید.

میوه ها و کره بادام زمینی:

افرادی که دوست دارند صبح تمرین کنند ، عاشق این کار هستند. انواع مورد علاقه میوه خود را به برش ها خرد کرده و آن را درون کره بادام زمینی آغشته کنید. اگر سعی در کاهش وزن دارید ، به شما توصیه می شود فقط دو قاشق غذاخوری میل کنید.

ارزش غذایی کره بادام زمینی | متخصص تغذیه اصفهان

نان قهوه ای با برش های موز و کره بادام زمینی در صدر قرار می گیرد:

این میان وعده بسیار خوشمزه و تقویت کننده انرژی است و تهیه آن نیز آسان است! تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که کره بادام زمینی را روی نان قهوه ای پخش کنید ، موزها را به صورت برش خرد کرده و آنها را روی آن چیده و مرتب کنید. با آرزو برای ساختن دیگری مبارزه کنید.

دکتر رضا اطمینانی متخصص تغذیه اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

فنجان کره بادام زمینی خانگی:

ساختن آنها در خانه به جای آماده کردن خوردن آنها ، همه تفاوت ها را ایجاد می کند. هنگامی که آنها را در خانه درست می کنید ، مطمئن خواهید شد که آنها با مواد غیرضروری و ناسالم بارگیری نشده اند.


مطالعه بیشتر:

اهمیت ویتامین C سی

حفظ تعادل کالری برای تناسب اندام

علل افزایش وزن با مصرف کربوهیدرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *